Vidanjör Kiralama, sektöründe uzun yıllardır bulunan firmamız Özdoğan Vidanjör olarak en kaliteli ve en güvenli hizmetleri ayağınıza kadar getirmekteyiz. Genel olarak yaşanan sorunların ortadan kaldırılması için vidanjör kiralama hizmetleri çok önemli bir yere sahiptir. Vidanjör fosseptik kuyularında insan atıkları yüzünden meydana gelen tıkanıklıkların açılması hizmetidir. Şehirlerde oluşan lağım tıkanıklıklarını açmak için kullanılan araçlara vidanjör denilir.

Bu araçlar pek çok ekipmanlara sahip olduğundan dolayı son derece etkili çalışmaları bulunmaktadır. Emme borusu, emişi sağlayan santrifüj pompa ve çıkan atıkları çok kısa bir süre için toplar. Tanklardan oluşan bu araçlar tıkanıklık açma hizmetlerinde çok önemli bir yere sahiptir.

Vidanjör Kiralama

Vidanjörler Nasıl Çalışır?

Pek çok tıkanıklık sorunun ortadan kalkması için kullanılan vidanjör araçları emme borusu yardımıyla sıvı ile temasa geçmektedir. Daha sonra vakum pompasının emiş gücü sayesinde atık su tankları doldurulmaktadır. Genel olarak vidanjör araçları şehirlerin altyapı sorunlarını çok daha hızlı ve pratik bir şekilde sonuçlanmasını sağlamaktadır.

İhtiyaç duyulduğu zaman son derece kaliteli ve güvenli hizmetleri firmamız hizmetinize sunmaktadır. Yapmanız gereken sadece bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kaldığınız da hiç vakit kaybetmeden vidanjör kiralama firmamız ile iletişime geçmeniz. Sizlerin talepleri doğrultusunda profesyonel eğitimli uzman ekibimiz ile birlikte teknolojinin en son ürünlerinden olan vidanjör ile en hızlı şekilde adresinize gelinmektedir.

Vidanjör Kiralama

Vidanjör Kiralama Hizmetleri

Özellikle mahalle aralarında meydana gelen kanalizasyon tıkanıklarının çok daha hızlı bir şekilde, masrafsız olarak açılması için en doğru seçim vidanjör kiralama hizmetidir. Vidanjör talebinizde en kısa süre içinde adrese gelinmekte ve tıkanık olan bölgeyi tespit etmekteyiz. Daha sonra vidanjör aracımız ile müdahale edilip tıkanıklık açılmaktadır. Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için en teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor.

Vidanjör araç olmadan kanalizasyon tıkanıklık sorununun aşılması çok da mümkün olmaz. Vidanjör araçları hem zamandan tasarruf sağlamanıza hem de ekstra masraf yapmanızın önüne geçmektedir. Sonuna kadar verdiği hizmetlerin arkasında duran firmamız sizlere son derece yardımcı olmaktadır.

Vidanjör Kiralama

Vidanjör Kiralama Fiyatları

Firmamız ile 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak iletişime geçebilirsiniz. Böylece tıkanıklık sonucunda ortaya çıkan kötü kokuları çekmek zorunda kalmazsınız. Vidanjör kiralama firmamızda fiyatlar bütçeleri zorlamayan çok daha uygun ve cazip rakamlar ile sizlere sunulmaktadır. Bu sayede bu hizmetten herkes rahatlıkla ve güven içinde alacaktır. Fiyatlar genel olarak vidanjör aracının hizmet süresine ve adres mesafesine göre değişiklikler göstermektedir.

Scroll to Top