Gider açma fiyatları son dönemlerde gider sorunlarının artması ile birlikte gündeme gelmeye başlamıştır. Gider açma işlemlerinde aslında net bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır. Çünkü giderlerin tıkanmasının birçok nedeni bulunmaktadır. Bundan dolayı da fiyatları etkileyen birçok unsur bulunmaktadır.

Firmamız ile görüşme yaparken de müşteri temsilcimizin bu anlamda net bir fiyat bilgisi verememektedir. Çünkü ekiplerimizin ilk olarak alana gelerek hangi giderde sorun varsa görüntüleme işlemini yapması gerekmektedir. Görüntüleme işleminin tamamlanmasından sonra ise Gider açma fiyatları hakkında görüşme yapılmaktadır.

Müşterimizin gider açma fiyatları ve yapılacak olan işlem hakkında bilgilendirilmesi ve onayı ile de işlemler yapılmaktadır. Bu anlamda da robotik tıkanıklık açma cihazları veya su pompaları ile giderlerin içerisi temizlenmektedir. Özdoğan Vidanjör firması ekipleri olarak bu aşamada gider borularına zarar vermeden hassas bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Gider Açma Fiyatları

2023 Gider Açma Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Gider açma fiyatları belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Özdoğan Vidanjör firması olarak müşterilerimize bir fiyat çıkarırken öncelik olarak robotik görüntüleme cihazlarımız ile giderin içerisini görüntülemekteyiz. Daha sonrasında ise görüntüleme işlemi ile birlikte;

  • Giderin büyüklüğü ve uzunluğu,

  • Giderin tıkanma sebebi,

  • Tıkanıklığın büyüklüğü ve konumu,

  • Nasıl bir hizmet verileceği ve hizmetin ne kadar süreceği gibi etkenlere cevap aranarak fiyat belirlenmektedir. Belirlenen fiyatı ise müşterimize söylemekteyiz.

Giderlerde tıkanıklıkların oluşmasının birçok nedeni bulunmaktadır. Bu anlamda da kullanıcısına bağlı tıkanıklıklar genellikle daha uygun fiyatlı işlem yapılmaktadır. Alanında son teknolojik ekipmanlar ile de kısa bir süre içerisinde gider temizleme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Ancak boruların aşınması, gider borusunun kırılması veya gider borularında farklı sorunların olması durumunda ise daha yüksek fiyatlar ile karşılaşmak mümkündür.

Gider Açma Fiyatları

Ankara Gider Açma Saatlik Fiyatları

Gider açma fiyatları tıkanıklığın sebebinin yanı sıra hizmet verme süresine göre de değişmektedir. Bu yüzden de işlem yapımı esnasında firmamız gider açma işlemini saatlik olarak değerlendirilmektedir. Bu aşamada ise görüntüleme işlemi bu saatlik ücretin içerisine dahil edilmemektedir.

İletişim numaralarımızdan müşteri temsilcimize ulaşarak saatlik gider açma işlemlerimiz hakkında bilgi edinmeniz mümkündür. Çünkü her giderin kendisine ait bir yöntemi bulunmaktadır. Bu esnada da yapılacak olan işlem süresi de uzamaktadır. Sonucunda da fiyatlarda değişkenlikler ile karşılaşmak neredeyse kaçınılmazdır.

Ankara gider açma fiyatları anlamında Özdoğan Vidanjör firması olarak bizler müşterilerimize en uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktayız. Her giderin kendine göre saatlik bir ücreti bulunmaktadır. Bu yüzden de firmamızın müşteri temsilcilerinden hangi gider için hizmet alınacağının mutlaka detaylı bilgisinin verilmesi gerekmektedir.

Gider hattının yanı sıra daha öncesinde bir işlem yapılıp yapılmadığının da bilgilendirilmesi oldukça önemlidir. Çünkü yapılacak olan işlemlerde böylelikle de boruların zarar görüp görmediği de incelenmiş olmaktadır.

Gider Açma Fiyatları

Gider Açma Firmaları

Gider açma fiyatı yanı sıra firmalar da müşterilerin aklını karıştıran unsurlar olmaktadır. Çünkü her bir firma hem fiyat anlamında hem de hizmet kapasitesi anlamında birçok ayrıntı vermektedir. Ancak bu aşamada aklın karışmasına gerek olmamaktadır. Çünkü gider açma işlemlerinde deneyim ve müşteri memnuniyeti önemli olan kriterler olmaktadır.

Özdoğan Vidanjör firması olarak bizler ise Ankara gider açma işlemlerinde neredeyse her semtte yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Bu yüzden de firmamızın müşteri memnuniyet oranı ve müşteri portföyü oldukça geniş olmaktadır.

Gider açma, logar temizliği, kuka temizliği veya kanalizasyon temizleme gibi her alanda hizmetimiz bulunmaktadır. Bu yüzden de Özdoğan Vidanjör firması olarak 7/24 kesintisiz bir şekilde oluşan bütün tıkanıklıklarda müşterilerimize hizmet vermeye ekibimiz ile hazır beklemekteyiz.

Scroll to Top