Tıkanıklık açma hizmeti evlerde, iş yerlerinde ve daha pek çok noktada gerekli olan bir hizmettir. Tıkanıklıklar uzun süre odluğunda ciddi problemlere yol açabilirler ve bu nedenle erkenden çözümlenmeleri gerekir. Tıkanıklıklar her nerede olursa olsun oranın kullanımını uzun süreliğini engeller.

Tıkanıklık söz konusu olduğunda yapılması gereken ilk şey bizlerle iletişime geçmektir. Sunduğumuz hizmet sayesinde her nerede tıkanıklık varsa bunu çözümlüyoruz. Sizler de tıkanıklık olan noktayı sonrasında kullanmaya devam edebilirsiniz ve böylelikle kırma ve dökme gibi işlemlere gerek olmaz. Tıkanıklıklar birçok sebep nedeniyle olur.

Burada en öne çıkan sebep aslında lavabolara atılan katı ya da yoğun sıvı maddelerdir. Örneğin yağlar uzun vadede tıkanmaya sebebiyet verir ve bu nedenle lavaboya dökülmemesini tavsiye ederiz. Aynı zamanda tuvalete atılan peçeteler de ciddi ve anlık tıkanmalara sebep olur ki buna saçları ve benzeri atıkları eklemek de mümkündür. Giderlerin tıkanmaması adına sıvı madde dışında herhangi bir malzeme göndermemek en doğrusu olacaktır. Ancak tıkandığında bizimle iletişime geçebilirsiniz ve çözüm sunabiliriz.

Tıkanıklık Açma

Lavabo Tıkanıklık Açma

Lavabo tıkanıklık açma işlemleri yaygın olarak yaptığımız işlemlerdir. Lavabolar iki farklı gruba ayrılmakta ki özellikle tuvalet lavabosu sıkça tıkanabilmektedir. Tuvalet lavabonuz tıkandığında yapmanız gereken şey direkt olarak bizleri aramanızdır. Lavabolar tıkandığında bu özellikle saçların birikmesi ile olabilmektedir.

Tuvalet ve banyo lavabolarına yabancı bir cisim de kaçabilmekte ki bunların tespitlerini kameralar ile yaparız. Bu sayede direkt malzemeye odaklı bir şekilde tıkanıklığı açabilirsiniz. Lavabo tıkanıklığı için uygun ürünlerimiz ve deneyimli ekiplerimiz bulunmaktadır. Bu kapsamda en profesyonel hizmeti sunarak sizleri memnun etmeyi amaçlıyoruz. Aynı zamanda lavabonuzu kırmadan yeniden kullanılabilir hale de getiriyoruz.

Tıkanıklık Açma Mutfak Tıkanık Açma

Mutfak tıkanıklığı sıkça görülen durumlardan biri olup bunun birçok sebebi vardır. Çünkü mutfakta atıklar zaman zaman çöp kutusu yerine lavabo giderine dökülmekte ve burada sonradan bir tıkanıklık yapabilmektedir. Özellikle biriken yemek artıkları tıkanıklığın en temel sebebidir.

Mutfak tıkanıklıklarında görülen yemek artıkları sert parçalar olabileceği gibi biriken yağlar ve sıvılar da olabilmektedir. Tüm bunlar kısa sürede ya da uzun sürede tıkanma durumuna sebebiyet verir. Mutfak tıkanıklıkları en hızlı çözüm bulunması gereken tıkanıklıklar arasında yer alır. Mutfak tıkanıklık açma işlemleri kısa sürede yapılırsa mutfak yeniden kullanılabilmektedir. Özellikle yemek pişen ve mutfağın kullanıldığı ev ve iş yerlerinde bu işlem önemli hale gelmektedir.

Tıkanıklık Açma Tuvalet Tıkanık Açma

Tuvalet tıkanıklık açma birçok ev ve işyerinde görülebilmektedir. Çünkü tuvaletler yoğun kullanıldığında tıkanıklığa sebep olabilir. Ancak özellikle bir tuvaletin tıkanma sebebi tuvalete atılan kağıt parçalardır. Bu kağıt parçalar tuvalet kağıtlarıdır ve tuvalet giderine atılmamaları gerekir.

Buna karşın pek çok insan dikkatsiz davranabilir. Tuvaletlere atılan tuvalet kağıtlara su ile birleştiğinde şişerek tıkanıklığa sebebiyet verirler. Tıkanıklık temizleme hizmetini tuvalette de gerek kamera gerek diğer teknolojik aletler yardımı ile yaparız. Bazen tıkanıklığa sebep olan parçaya su tazyik ederek itilmesini gerçekleştirir ya da o parçayı direkt olarak çekeriz.

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma Firmaları

Ankara tıkanıklık açma firmaları içerisinde yer alan firmamız, deneyimli ekipler ile tüm süreci yürütmektedir. Bu sayede tıkanıklık açarken kırma ve dökme yapmadan profesyonel bir şekilde çalışıyoruz.

Aynı zamanda tıkanıklık kısa sürede çözülerek birçok lavaboyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tıkanıklık açma hizmetinde özenle hazırlanmış kimyasallarımız da bulunur ve bunlar sayesinde tıkanıkları da açabiliriz. Birçok farklı yöntemimiz bulunduğundan durumu ve şartları dikkate alarak en uygun yöntemi seçiyoruz.

Tıkanıklık Açma Fiyatları

Tıkanıklık temizleme hizmetinde birçok farklı teknik vardır ancak burada en belirleyici olan tıkanıklığa sebep olan durumdur. Her birinin çözümü farklı odluğundan tıkanıklık hizmetini de buna göre veriyoruz.

Örneğin tıkanıklık yağ birikintisi sebebi ile gerçekleşmişse kimyasal kullanımı yağı ayrıştırarak en iyi şekilde lavabonun açılmasını sağlıyor.  Peçete tıkanıklığa sebep oluyorsa o peçeteyi direkt itme yöntemini kullanıyoruz ve bu sayede gideri kısa zamanda açabiliyoruz. Ankara tıkanıklık temizleme fiyatları da tüm bu işlemlere göre ayrışacaktır ve bu durumda ancak işlem sonrasında net ve kesin bir fiyat verebiliriz. İletişim numaramızdan bizi direkt olarak arayabilirsiniz ve tıkanıklık temizleme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Scroll to Top