Ankara vidanjör hizmeti artık resmî kurumlar yerine özel sektörlerde hizmet sunmaktadır. Ankara il merkezinden hizmet sunan işletmemiz, bu hizmet modelini %100 garantili bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu bakımdan Ankara bölgesindeki birçok vidanjör firmalarına oranla daha çok tercih ediliyor.

Firmamız, birçok özellikleriyle sektörde lider bir konumda bulunuyor. Diğer vidanjör firmalarından farklı olarak haftanın tüm günlerinde aralıksız bir biçimde hizmet sunuyor. Bununla birlikte acil vidanjör hizmeti de sunduğundan kurumsal firmalar tarafından da tercih ediliyor.

Ankara Vidanjör

Ankara Vidanjör Hizmeti Neden Alınıyor?

Kanalizasyonlar, şehir ve ilçelerin birçok kısımlarında bulunan sistemlerdir. Logar olarak da tanımlanan bu sistemler ayrıca çeşitli faktörlere bağlı olarak tıkanabiliyor. Bu durum profesyonel Ankara vidanjör firmamızdan giderilmediği takdirde gerek çevre ve gerekse de fert sağlığı açısından riskler oluşturabiliyor.

Çünkü kanalizasyonların içerisinde birden çok ölümcül türden bakteriler yer alıyor. Bu bakteriler insan vücuduna çok hızlı bir şekilde nüfus edip çeşitli hastalıklara sebep olabiliyor. Firmamız bu tarz olumsuzlukların yaşanmaması adına yüksek donanımlı vidanjör aracı ile hizmet sunuyor. Vidanjör hizmetimizle en zorlu boru tıkanması bile hızlı bir şekilde açılıyor. Bu bakımdan amatör yöntemler yerine bu modern hizmetimiz talep ediliyor.

Ankara Vidanjör

Ankara Vidanjör Hizmeti Özellikleri

Vidanjör hizmeti özellikleri firmalar arasında değişkenlik gösteriyor. Birçok Ankara vidanjör firmaları tarafından eski model vidanjör araçları kullanılıyor. Bu da müşteri memnuniyetsizliğine dahi sebep oluyor. Fakat işletmemizdeki vidanjör araçları son model olup gerekli tüm donanımlara sahiptir.

Araçlarımızda bir 1 adet kanalizasyon suyu çekme hortumu, personel yeleği, kask, bot gibi temel malzemeler yer alıyor. Bünyemizde sınırlı sayıda vidanjör aracı yer almaz. Dolaysıyla sokak ve cadde özellikleriyle uyumlu her ebattan vidanjör araç modellerimiz mevcuttur. Bu araç modellerimizin en önemli özelliklerinden biri de hızlı bir şekilde hareket etmesidir.

Dolayısıyla kanal açma işlemlerinde ise minimum düzeyde personel gücüne gereksinim duyulur. Bu hizmette firmanızın mutlaka kurumsal bir kimliğe sahip olması gerekiyor. Firmanızın sektörde öncü bir konumda yer alması, geniş personellere sahip olması, ek ücretsiz bu hizmeti sunması son derece önemlidir.

Bugün dijital ortamlarda profesyonel hizmetler sunduğunu dile getiren çok sayıda basit vidanjör firmaları var. Söz konusu firmalar müşteri memnuniyetine değer vermedikleri gibi daha yüksek fiyat teklifi sunabiliyor. Bu da sizlerin mali yönden zarar etmenize sebep oluyor. Vidanjör hizmeti talep etmeden önce firmanın yukarıdaki özellikleri taşımasına dikkat ediniz. İşletmemiz tüm bu niteliklere sahiptir.

Ankara Vidanjör

Ankara Vidanjör Hizmetimizi Nasıl Sunuyoruz?

Sitemizden online müşteri destek hizmetleri sunuyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimize vidanjör hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bir şekilde bilgiler aktarıyoruz.

Firmamız, bu alanda ayrıca geniş iletişim kanalları da sunar. Kurumsal telefon hattımız üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Vidanjör hizmetlerimizi Avrupa kalite standartları üzerinden gerçekleştiriyoruz. Misyon olarak bu alanda müşterilerimize daima en kaliteli hizmetler sunmayı ilke edindik.

Scroll to Top