Görüntülü kanal açma hizmetine ihtiyaç duyulmasının sebebi ortak kullanım alanlarında dikkatsiz ve tedbirsiz kullanılmasıdır. Tuvalet, banyo, mutfak gibi alanların giderlerine atılan yabancı cisimlerden dolayı bu giderlerde tıkanıklık oluşmaktadır.

Bu tür gider ve atık su hatlarında oluşan sorunları gidermek için  hizmet vermekteyiz. Tıkanıklık sorunu yaşanan alanlarda son teknoloji cihazlarımız ile arızaya müdahale edilip tıkanıklık giderilmektedir.

Görüntülü Kanal Açma

Görüntülü Kanal Açma Hizmeti Nedir?

Görüntülü kanal açma konusunda ise öncelikle şu belirtmek isteriz ki görüntülü kanal açma diye bir hizmet yoktur. Öncelikle tıkanıklık giderilir daha sonra kanal görüntüleme cihazları ile sorunlu yerler tespit edilir. Bu iki cihaz tamamen birbirinden bağımsız çalışmaktadır.

Sizlerde bu tür sorunlar ile karşılaştığınız zaman kanal açma, kanal görüntüleme hizmeti alabilirsiniz. Firmaya görüntüleme hizmetini almak istediğinizi belirterek fiyat teklifinizi de ona göre alabilirsiniz.

Görüntülü Kanal Açma

Kanal Görüntüleme Cihazları

Kanal görüntüleme cihazları birden çok çeşidi bulunmaktadır. Biz iç tesisat elle ittirmeli görüntüleme cihazları ve dış logar kanal görüntüleme robotlarıyla hizmet vermekteyiz. Binada bulunan tuvalet giderleri bina içi logar, kanalizasyon hatları ufak olduğundan; ittirmeli kanalizasyon görüntüleme cihazları ile kontrol edilmektedir.

Aynı zamanda sorunlu yerleri tespit etmek için cihazlarımızda metre ölçer ve video kaydı bulunmaktadır. Bununla birlikte harici atık su giderlerinin sorunlu yerinin güzergahının tespiti için cihazlarımızda sinyal verici kafalar mevcuttur. Daha sonra bu kafalar ile sorun tespiti yapılmaktadır.

Dış alanda bulunan kanalizasyon, yağmur suyu hatları ve her türlü atık su hatları kanal görüntüleme robotları ile görüntüleri alınmaktadır. Aynı zamanda kanal görüntüleme robotları ile video kaydı eğim tespiti ve mesafesi ölçülmektedir.

Görüntülü Kanal Açma

Kanalizasyon Temizleme Hizmetleri

Her şeyden önce bu işlemleri yapabilmek için kanalizasyon, tuvalet, mutfak, banyo giderlerinizin temiz olması gerekmektedir.

Bu giderlerinizin temiz olmaması durumunda firmamızdan vidanjör hizmeti alarak bu giderleri veya kanalizasyon hatlarınızı temizletebilirsiniz. Firmamız Ankara başta olmak üzere 81 ilde vidanjör hizmeti, kanal görüntüleme hizmeti, kanalizasyon temizleme hizmeti, vidanjör kiralama, atık su hattı ve yağmur suyu hattı yenileme vb. hizmetleri siz vermektedir.

Görüntülü Kanal Açma

Ankara Vidanjör İletişim

Ankara’da vermiş olduğumuz hizmetler Ankara vidanjör kiralama, Ankara Tuvalet Tıkanıklığı açma, Ankara mutfak hattı tıkanıklığı açma, Ankara logar temizleme, Ankara logar görüntüleme, Ankara kanalizasyon tıkanıklığı açma gibi hizmetleri 7/24 siz değerli müşterilerimize vermektedir. Sizlerde bu tür sorunlarla karşılaşmış iseniz 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top