Kanal tıkanıklığı açma, site ve apartmanların giderlerinin birleştiği yeraltında bulunan bir kanalizasyon çukurudur. Bu çukurda biriken atıklar arıtma işleminden geçtikten sonra ana şehir kanalizasyonlarına karışır. Giderlerin birleştiği bu kanallarda maalesef tıkanma sorunları çok sık rastlanır.

Genel olarak bakıldığı zaman en çok karşımıza çıkan kanal tıkanıklığı sebebi yabancı maddelerin gidere atılmasıdır. Bu yabancı maddeler bir noktada birleşerek ciddi boyutta kanal tıkanmalarına sebep olabilir. Bu sebeple tuvalet içlerine atılan maddelere dikkat edilmeli, atılan maddenin su da çözündüğünden emin olmalıyız. Hatta mümkünse tuvalet içlerine yabancı madde girişine engel olarak bu soruna baştan engel olmalısınız.

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanal Tıkanıklığı Açma Tıkanıklığa Sebep Olan Şeyler

Kanal tıkanıklıklarına birçok şey sebep olabilir. Bu sebeplerden birincisi yapım esnasında yapılan yanlışlardır. Bu boruları döşerken yapılan en ufak hatalar yıllarca süren tıkanma sorunlarına sebep olabilir. Bu sorunu çözmek için sıfırdan tadilat yapmak gerekmekte. Bir başka tıkanma sebebi de giderlere atılan yabancı cisimlerdir.

Ya da biriken doğal atıklar da tıkanıklıklara sebep olmakta. Aşırı yağış sebebiyle ya da ağaç yapraklarının düşerek kanal içinde birikmesiyle de tıkanmalar meydana gelmekte. Tıkanmanın sebebi her ne olursa olsun Kanal Tıkanıklığı Açma firması kullandığı teknolojik aletler ve tecrübeli ustaları ile tıkanıklık problemlerini kökünden çözer. Kanal açma hizmeti almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanal Tıkanıklığı Açma Birçok Kez Tıkanan Kanallar

Bazı kanal tıkanmalarının sebebi atıkların ya da yabancı maddelerin birikmesidir. Bu tarz tıkanıklıklar bir kere açıldıktan sonra, tekrar bir yabancı madde atılmadığı sürece tekrar etmez. Ama eğer kanal borularının yapımı esnasında eğimsizlik meydana geldi ise bu durum tamir edilene kadar tıkanıklık sorunları devam etmekte.

Bu sorunu halletmek için eğimin meydana geldiği alanının tespit edilerek tekrar yapılması gerekir. Kanal Tıkanıklığı Açma firması olarak eğimsiz yapılan borularınızı tamir ederek tıkanma Probleminizi kökünden çözerek tekrar bu sorunla karşı karşıya kalmamanızı sağlıyoruz. Sizin de logar borularınızda eğim problemi varsa hemen bizimle iletişime geçin.

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanal Tıkanıklığı Açma Logar Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Logar Tıkanıklığı birkaç yöntemle açılabilir. Birinci yöntem vidanjörle açma yöntemidir. Vidanjörle açma yönteminde ilk olarak yapılan yöntem itme yöntemidir. Bu yöntemde vidanjör içerisinden verilen tazyikli su vasıtası ile gider içinde Tıkanıklığa yol açan atıklar itilerek, gitmesi sağlanır. Böylece tıkanıklık açma işlemi tamamlanır.

Bir diğer vidanjör ile açma yöntemi de birincinin aksidir. Yani çekme yöntemi. Bu yöntemde vidanjör borusu logar kapağı içerisine sokularak vakumlama işlemi yapılmakta. Bu işlem ile gider içerisindeki atıklar vidanjör içine çekilerek tıkanıklık açma problemi ortadan kalkmakta. Kanal Tıkanıklığı firmamız Özdoğan Vidanjör ile tıkanıklık açma tecrübesine sahip bir firmadır. Vidanjör ile tıkanıklık açma işlemi yaptırmak istiyorsanız bir an evvel bizimle irtibata geçmeniz önerilmekte.

Kanal Tıkanıklığı Açma

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Kanal Tıkanıklığı açma firması olarak kurulduğumuz günden bu yana her türlü tıkanıklık açma işlemini profesyonelce yaptık. Teknolojiyi yakından takip ederek bu sektörde atılan her adımdan haberdar olarak, hepsini bünyesine katmıştır.

Ayrıca firma bünyesinde çalışan ustalar işlerinde son derece profesyonel ve tecrübelidir. Dolayısıyla firmamız son derece kaliteli bir hizmet verir. Bütün bu hizmetlerin yansıra ücret tarifesini de oldukça düşük tutmuştur. Firmamızın artı özellikleri diğer firmalara nazaran oldukça fazladır. Bu sebeple tıkanıklık açma işlerinde bizi tercih edebilirsiniz.

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanal Tıkanıklığı Açma Hızlı Servis Hizmeti

Günümüzde kanal tıkanıkları oldukça önemli ve can sıkıcı bir problemdir. İletişime geçtiğiniz firmanın çalışma gücüne göre servis hızı değişmekte. Bazen tıkanıklığı açtırmak için saatlerce beklemeniz gerekebilir. Hatta aldığınız hizmet kalitesi beklediğiniz değmeyecek kadar kalitesiz olmakta.

Bu sebeple seçeceğiniz tıkanıklık açma firması konusunda son derece dikkatli olmak önemlidir. Kanal tıkanıklığı açma firması olarak verdiğimiz hızlı servis hizmeti ile işleminizi en kısa sürede bitiririz. Böylelikle stresli geçen kanal tıkanıklığı probleminden süratli bir şekilde kurtulmuş olursunuz. Hızlı ve profesyonel bir ekipten destek almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Scroll to Top