Vidanjör Fiyatları
Vidanjör fiyatları birçok işlemde alınan bir hizmet olmasından dolayı merak edilmektedir. Ancak alınacak olan hizmete göre de fiyatlarında değişkenlik olmaktadır. Bu yüzden de öncesinde nasıl bir vidanjör kiralanacağı ve bu kiralama işleminin nasıl yapılacağının belirlenmesi gerekmektedir.

Vidanjör Nedir Ne İçin Kullanılır?

Vidanjör fiyatları önce vidanjör nedir ve ne gibi alanlarda kullanılır sorusuna cevap vermemiz gerekirse. Vidanjörler; santrifüj adı verilen pompaları sayesinde katı veya sıvı atıkların çekilmesini sağlamaktadır. Aracın arka kısmında bulunan tanka ise emilen bu pis veya diğer atık maddelerin depolanmasını sağlamaktadır. Depolanan atıklar ise daha sonrasında uygun bulunan yerlere tahliyesi gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerin yapımı için ise özel olarak üretilmiş araçlar olmaktadır. Emiş gücü yüksek olan bir alet olduğu gibi tazyikli su verme özelliği de bulunmaktadır. Bundan dolayı da vidanjör fiyatları değişkenlik göstermektedir. Vidanjörlerin kullanım alanları da merak edilmektedir. Vidanjör hizmetine ihtiyaç duyulan zamanları ise şu şekilde sıralamamız mümkündür;
  • Kanalizasyon temizliği,
  • Fosseptik çukuru temizliği,
  • Atık su taşımacılığı,
  • Evsel veya endüstriyel kuyuların temizliğinde,
  • Sıvı atıkların taşımacılığında,
  • Tehlikeli veya tehlikesiz kategorisindeki atıkların taşımacılığında,
  • Dökme atıkların temizliğinde,
  • Kuka temizliğinde,
  • Kombine hizmetlerde,
  • Teknik temizliklerde kullanılmaktadır. Kullanılan alanlara göre de vidanjör fiyatları değişkenlik göstermektedir. Çünkü kullanılan araçlar ve verilen hizmetler fiyatları etkilemektedir.

Vidanjör Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Ankara vidanjör fiyatları birçok farklı unsura göre değişkenlik göstermesi mümkündür. Bu anlamda da ilk etken hangi işlem için firmaya başvurulduğu olmaktadır. Çünkü yapılacak olan işleme göre kullanılacak olan vidanjörün çeşidi de değişmektedir. Bunun sonucunda da fiyatlarda değişkenlikler meydana gelmektedir. Fiyatı etkileyen bir diğer unsur ise tıkanıklık işlemleri için hizmet alınıyorsa maliyetler değişmektedir. Çünkü tıkanıklığın boyutuna ve sebebine bağlı olarak maliyetler değişmektedir. Bununla birlikte de vidanjör fiyatı da değişmektedir. Fiyatları etkileyen bir diğer nokta ise kiralama süresi olmaktadır. Vidanjörler günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralanmaktadır. Kiralama işleminin ne kadar süre ile yapılacağı da buna göre değişkenlik göstermektedir. Vidanjör kiralama işlemlerinde fiyatların değişkenlik göstermesinin bir diğer nedeni ise günlük kiralama işlemlerinde isin tamamlanma zamanı olmaktadır. Çünkü  vidanjör fiyat belirlenmesinde hizmet süresi oldukça önemli bir kriter olmaktadır. İşlem süresi ne kadar uzarsa da fiyatlarda o kadar artış oluşması mümkündür. Fiyatları değiştiren bir diğer unsur ise nasıl bir alanda hizmet verileceği olmaktadır. Çünkü vidanjör araçları çok büyük ve geniş tipte olmaktadır. Otopark veya depo gibi alanlarda verilen hizmetlerde büyük vidanjör araçları kullanmak mümkün olmamaktadır. Bu yüzden de küçük araçlar daha çok tercih edilmektedir. Küçük araçların tercih edildiği bu alanlarda ise öncesinde alanı kontrol etmek oldukça önemlidir. Çünkü hem hizmet verilen alana zarar vermemek hem de hizmete uygun bir vidanjör ile işlemi tamamlamak oldukça önemlidir.

Ankara Vidanjör Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Vidanjör fiyatları yukarıda da belirtildiği gibi kullanım alanına ve araca göre değişkenlik göstermektedir. Peki ya kiralama fiyatları ne kadar olmaktadır? Kiralama işlemleri için net bir fiyat bilgisi vermemiz mümkün olmamaktadır. Bunun nedeni de nasıl bir vidanjör kiralama işleminin yapılacağı ve nasıl bir araca ihtiyaç duyulacağı hakkında bilgimizin olmamasıdır. Net bir vidanjör kiralama fiyatları öğrenmek için ise Özdoğan Vidanjör firması iletişim numaraları üzerinden bizler ile görüşme sağlamanız mümkündür. Özdoğan vidanjör firması olarak bizler Ankara da çok uzun yıllardan beri bu alanda hizmet vermekteyiz. Bundan dolayı da Ankara da vidanjör kiralama işlemlerinde müşterilerimize en uygun fiyatı veren sayılı firmalardan biri olmaktayız. Müşteri destek hattımızı arayarak öncelik olarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bu şekilde nasıl bir vidanjöre ihtiyaç duyulduğu saptanmaktadır. Sonrasında ise müşteri hizmetlerimiz sizlere ortalama bir vidanjör kiralama fiyatları sunmaktadır. Ortalama fiyat bilgisinin verilmesinin nedeni ise yapılacak olan işlemin süresine göre de fiyatların değişmesi olmaktadır. Ortalama fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra ise alana en yakıp Özdoğan Vidanjör ekipleri yönlendirilmektedir. Sonrasında ise gerekli olan hizmetler profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylelikle de vidanjör ihtiyacının ortaya çıkmasına neden olan sorun veya hizmet alınarak işlemler kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top