Pimaş açma işlemi öncelik olarak görüntüleme işlemi ile başlatılmaktadır. Görüntüleme işlemi sayesinde tıkanıklığın sebebini, tıkanıklığın hangi bölgede olduğunu ve oluşan tıkanıklığın ne kadar büyük olduğu öğrenilmektedir. Bunu ise gidere gönderilen kamera ve dışarıda bulunan monitörü sayesinde öğrenilmektedir.

Görüntüleme işlemi sonrasında ise Pimaş açma işleminde hangi ürünün kullanılacağına tıkanıklığın sebebi belirlenmektedir. Bu anlamda üç farklı aparat bulunmaktadır. Aparatlar arasından tıkanıklığa uygun olanı seçilerek işlemler tamamlanmaktadır. Sonrasında yeniden bir görüntüleme işlemi yapılarak pimaşın içerisi kontrol edilmektedir. Böylelikle yapılan işlemden istenilen sonucun alınıp alınmadığı öğrenilmektedir.

Pimaş Açma

Pimaş Açmak İçin Ne Kullanılır?

Pimaş açma işlemlerinde ilk aşamada görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Görüntüleme cihazları gider içerisinde ilerletilen ve sudan etkilenmeyen bir yapıda olmaktadır. Dışarıda bulunan monitörleri sayesinde de içerisi çok iyi bir şekilde görüntülenmektedir. Yapılacak olan işlem hakkında da bu işlem esnasında birçok bilgi edinilmektedir.

Görüntüleme işlemi sonrasında ise tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada kullanılan iki farklı araç bulunmaktadır. İlk kullanılan araçlardan biri su motoru olmaktadır. Su motoru sayesinde pimaşın içerisine basınçlı su gönderilerek temizlenmesi sağlanmaktadır. Genellikle bu işlem tıkanıklıkların daha küçük olduğu zamanlarda tercih edilmektedir.

Pimaş temizleme işlemlerinde ikinci kullanılana araç ise robotik temizleme cihazları olmaktadır. Bu cihaz farklı aparatlara sahiptir. Bu aparatlar ise parçalama, tutup çekme veya ittirme işlevini görmektedir. Pimaşta oluşan tıkanıklığa göre de hangi aparatın kullanılacağına karar verilmektedir. Sonrasında da temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Pimaş Açma

Pimaş Açma Firmaları

Pimaş açma firmaları araştırılırken aslında insanlar ilk çıkan firmayla anlaşma yapmaktadır. Lakin bu tarz durumlarda istenilen hizmeti almak bazen mümkün olmamaktadır. Bundan dolayı da firma ile anlaşma yapmadan önce firmanın müşteri yorumlarını, şikayetlerini, deneyim süresini ve nasıl hizmet verdiğinin araştırılması gerekmektedir.

Özdoğan vidanjör firması olarak bizler 15 yılı aşkın bir süredir bu alanda hizmet vermekteyiz. Bu yüzden de Pimaş açma firmaları denilince ilk akla gelen şirketlerden bir tanesi olmaktayız. Son teknolojik ekipmanlarımız ile müşterilerimize hizmet vererek onların kısa bir süre içerisinde sorunlarının çözülmesini hedeflemekteyiz. Bu yüzden de müşterilerimiz tarafından her zaman başka müşterilere tavsiye edilmekteyiz.

Pimaş Açma

Pimaş Açma Fiyatları

Pimaş açma fiyatı araştırmasında birçok farklı fiyatla karşılaşmak mümkündür. Çünkü rekabet ortamında insanlar kendilerine müşteri çekmek için çok düşük fiyatlar verebilmektedir. Ancak firma seçiminde fiyat konusu ilk bakılması gereken kriterlerden biri olmamalıdır. Firmanın vermiş olduğu hizmet daha önemli olmaktadır.

Özdoğan Vidanjör firması olarak bizler kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası izleyerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu yüzden de pimaş fiyatları anlamında uygun bir fiyat skalamız bulunmaktadır. Vermiş olduğu hizmetin kalitesinin yüksek olması ise müşterilerimizi daima mutlu etmektedir.

Pimaş Açma

Ankara Pimaş Açma Hizmeti

Pimaş fiyatları anlamında Özdoğan Vidanjör firması olarak uygun bir fiyatımızın bulunması genellikle Ankara da rastlanılan durumlardan olmamaktadır. Bu fiyat aralığında hizmet veren sayılı firma bulunmaktadır. Çünkü firmamızın asıl amacı müşterilerimizin arızalarına hızlı bir şekilde müdahale etmek ve müşteri memnuniyeti olmaktadır.

Özdoğan Vidanjör firması olarak bizler bu yüzden pimaş temizleme, kanalizasyon temizleme veya logar temizleme gibi işlemlerimizde müşterilerine uygun fiyat vermekteyiz. Ankara’nın birçok ilçesine ise 7/24 hizmetimiz bulunmaktadır.  İletişim numaralarımız üzerinden firmamız ile görüşme sağlamanız yeterli olmaktadır.

Scroll to Top