Kanalizasyon Açma

                                                                  Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarının profesyonel firmalar tarafından yapılması gerekir. Firmamız, profesyonel şekilde sizlere kanalizasyon  açma hizmetlerini en uygun fiyatlardan veriyor.

Ev ya da işyerinde ortaya çıkan tuvalet ya da lavabo tıkanıklığı sorunları kanalizasyon tıkanıklığının habercisidir. Ancak kanalizasyon açma için kişisel müdahaleleriniz hiçbir sonuç göstermeyecektir. Tıkalı kanalizasyon açma uygulamaları için mutlaka tesisat firmasından yardım almanızı tavsiye ediyoruz.

Tesisat firmalarının tamamı kanalizasyon açma uygulaması yapamamaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı konusunda hizmet veren firmaları bu sorunlar için özel cihazlardan yararlanır. Kanalizasyon hatlarında kullanılan bu cihazların fiyatı son derece yüksektir. Cihaz olmadan tıkanmış kanalizasyonu açma çalışmaları başarılı sonuç vermez. Çünkü kameralı görüntüleme cihazları noktasal tespit yaparak müdahale yapılmasını sağlar.

Kanalizasyon açma uygulamaları esnasında diğer sorunlar arasında rögar kuyusunun pislikle dolup taşmasıdır. Rögar kuyusu pislikle dolduğu zaman çevreye kötü kokular yayar.

Uzmanından Destek Alın

Firmamız kanalizasyon açma hizmetlerini profesyonel olarak sunmaya devam ediyoruz. Kullandığımız cihazlar sayesinde kanalizasyon hatlarında kısa sürede çözüm bulabiliyoruz. Servis kaydı oluşturduğunuz zaman, ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelerek gerekli çalışmaları başlatır. Ekiplerimiz kanalizasyon  sorunlarını kameralı görüntüleme cihazları kullanarak sonlandırır. Kameralı görüntüleme cihazları kanalizasyon üzerinde ortaya çıkan tıkanıklığın kaynağını noktasal olarak tespit ederek kolayca müdahale etme imkanı sunar. Kanalizasyon üzerinde en çok nesne yüzünden tıkanma sorunu meydana gelir. Bu gibi tıkanıklık sorunlarında ise, kanal açma makinesi kullanılır. Makinelerin ucunda bulunan özel aparat sayesinde tıkanıklığa sebep olan cismi parçalayarak çıkarır. Kanal açma makinelerimiz kanalizasyon  açma uygulamalarını tamamladıktan sonra kameralı görüntüleme cihazı ile tekrar kontrol yapar. Kanal üzerinde başka sorun görülmezse hat tekrar işler.

Tıkalı kanalizasyon açma çalışmalarında kamera ile inceleme yapılırken alana hiçbir şekilde zarar verilmez. Bazı kanalizasyon hatları eski yapıları nedeniyle kırılmıştır. Bu tür sorunlarda zarar gören boruların sökülüp yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Bu tesisat sorunlarınız da firmamız sizlere deste veriyor. Firmamız her türlü kanalizasyon açma ihtiyaçlarınızı başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Firmamız kanalizasyon hatları üzerinde kullandığı cihazlar ile size en uygun fiyatlarla hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

     
Scroll to Top